KAYMAKAM ÖZTÜRK’TEN GAZİLERİMİZE ZİYARET « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Ocak 2022 - 05:00

KAYMAKAM ÖZTÜRK’TEN GAZİLERİMİZE ZİYARET

KAYMAKAM  ÖZTÜRK’TEN  GAZİLERİMİZE ZİYARET
Son Güncelleme :

20 Eylül 2021 - 19:27

Bu Haber 33 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Kaymakamı Yasin ÖZTÜRK, 19 Eylül Gaziler Günü vesilesiyle, Yeni Mahallede ikamet eden Polis Gazisi Mustafa İzzet İRİ’yi, Bahçelievler Mahallesinde ikamet eden Asker Gazisi Süleyman ŞANVERDİ’yi ve Esentepe Mahallesinde İkamet eden Kıbrıs Gazisi Ahmet AVAR’ı evlerinde ziyaret etti.
Kaymakam ÖZTÜRK yaptığı açıklamada; “Vatan ve bayrak sevgisini herşeyin üstünde tutarak vatanımızın bölünmez bütünlüğü, milletimizin bağımsızlığı, halkımızın huzuru, güvenliği ve esenliği için büyük bir onurla hayatlarını feda etmeyi göze alarak gazilik mertebesine ulaşan kahramanlarımıza aileleriyle birlikte hayırlı ve sağlıklı bir ömür diliyorum.” dedi.
Ziyaretler sırasında Kaymakam ÖZTÜRK’e; Belediye Başkanı Mehmet HACIOĞLU, İlçe Jandarma Komutanı Abbas ÇELİK, İlçe Emniyet Müdürü V. Cebrail AKSANLI, İlçe Müftülüğünden İlçe Vaizi Mustafa Erdem, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali ARSLAN, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Salih GEZER ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Serkan TEKİRDAĞ da eşlik etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.