Kaymakam Öztürk’ün 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Nisan 2024 - 23:00

Kaymakam Öztürk’ün 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Kaymakam Öztürk’ün 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
Son Güncelleme :

01 Eylül 2022 - 18:42

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Kaymakamı Yasin Öztürk, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Kaymakam Öztürk Yayımladığı mesajında; “Türk milletinin fedakârlıklarla kazandığı istiklâl mücadelesini bütün dünyaya duyurduğu ve sonucunu zaferle taçlandırdığı 30 Ağustos tarihi, kahraman ordumuzun ve aziz milletimizin şanlı tarihinde önemli bir yere sahiptir.
Bu sebeple 30 Ağustos Türk milleti için onur ve gurur günüdür. Tarihimizde bağımsızlık inancımızı, hür yaşama kararlılığımızı tüm dünyaya bir kez daha ilan ettiğimiz 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. yıldönümünde, millet olarak hep birlikte kenetlenerek, bugünü kutlamanın mutluluğunu yaşarken, bu anlamlı gün dolayısıyla “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bu vatan için canını veren tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.