Kaymakam ÖZTÜRK’ün Yeni Yıl Mesajı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 18:59

Kaymakam ÖZTÜRK’ün Yeni Yıl Mesajı

Kaymakam ÖZTÜRK’ün Yeni Yıl Mesajı
Son Güncelleme :

02 Ocak 2023 - 19:20

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam
Reyhanlı Kaymakamı Yasin Öztürk, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.      
Kaymakam Öztürk, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Yeni beklentilerle, yeni umutlarla dolu bir yıla girerken, millet olarak birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde geleceğe yürümenin mutluluğu içerisindeyiz. İlçemizi ve ülkemizi çok daha refah, huzur ve aydınlık dolu yarınlara hep birlikte taşıyacak, nice güzel günlere birlikte kavuşacağız.
Birlik ve beraberlik içerisinde, hoşgörü ve sevginin ön planda olduğu huzur içerisinde bir yıl geçmesi temennisi ile tüm Reyhanlı’lı vatandaşlarımızın, kamu personelinin, sivil toplum kuruluşlarının yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor; 2023 Yılının ilçemize, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Tüm vatandaşlarımıza en içten saygı ve sevgilerimi sunar, yeni yıllarını tebrik ederim.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.