KAYMAKAM VEKİLİ KAYABAŞI’NIN KURBAN BAYRAMI MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Ekim 2021 - 18:02

KAYMAKAM VEKİLİ KAYABAŞI’NIN KURBAN BAYRAMI MESAJI

KAYMAKAM VEKİLİ KAYABAŞI’NIN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Son Güncelleme :

09 Ağustos 2019 - 9:26

Bu Haber 40 kez okunmuştur.
reklam

Kumlu Kaymakamı Reyhanlı Kaymakamı Vekili Ercan Kayabaşı, Kurban Bayramı münasebetiyle mesaj yayımladı.
Kaymakam Kayabaşı mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Mübarek Kurban Bayramını 11-14 Ağustos 2019 tarihleri arasında hep birlikte idrak edeceğiz. Bayram ve bayramla oluşan hoşgörü, kardeşlik ile her zamankinden daha fazla yardımlaşma ortamına ihtiyaç duyulan, bu mübarek günlerimizin insanımıza, İlçemize, milletimize, sağlık, mutluluk, huzur, başarı ve bağlılık getirmesini temenni ediyorum. Bayramlar; insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar; insanların birbirleri ile olan dargınlıkları unuttukları, barıştıkları, kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar; milli ve dini duyguların, inançların örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir. Bu vesile ile tüm resmi kuruluş amir ve yöneticileri ile personelinin, siyasi partilerin, meslek teşekküllerinin, dernek ve odaların, özel kuruluşların, basın-yayın sahip, yönetici ve mensuplarının, mahalle muhtarlarımız ile tüm Reyhanlılı vatandaşlarımızın bayramını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlik içinde olmalarını dilerim” dedi.
Geleneksel bayramlaşma bayramın 2. günü olan 12.08.2019 Pazartesi günü 12.30 – 13.30 saatleri arasında Reyhanlı Belediye Başkanlığı Hizmet Binası önünde bulunan Atatürk meydanında yapılacaktır.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.