Kongreler iptal edildi « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

3 Ağustos 2021 - 14:00

Kongreler iptal edildi

Kongreler iptal edildi
Son Güncelleme :

17 Mart 2020 - 10:47

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay İl Başkanlığı, 14 Mart Cumartesi başlaması planlanan ilçe kongrelerinin tüm dünyayı etkisi altına alan virüs salgını nedeniyle ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.
Sağlık Bakanlığı’nın Korona Virüs salgınına yönelik almış olduğu tedbirler kapsamında ilçe kongrelerinin iptal edildiğini duyuran AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, kalabalık ortamlardan uzak durulması gerektiğini belirtti.
Başkan Yeloğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanlığımızın özenli çalışmaları ile Korona Virüs salgınını en az hisseden ülkelerden biriyiz. Bunun bu şekilde devam etmesi ve salgının yayılmaması için tokalaşmalardan, kalabalık alanlardan mümkün olduğunca uzak durmamız gerekiyor. Bu sebeple ilçe kongrelerimizi ileri bir tarihe erteleme kararı aldık. Ülkemizde ve dünyada bir an önce Korona Virüs salgının son bulmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.