KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ İHALESİ YAPILIYOR « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Ocak 2022 - 23:49

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ İHALESİ YAPILIYOR

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ İHALESİ YAPILIYOR
Son Güncelleme :

28 Haziran 2016 - 9:30

Bu Haber 121 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Küçük Sanayi Sitesinin İhalesi 19 Temmuz’da Yapılıyor
Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi’nin özverili çalışmaları neticesinde yakın zamanda Küçük Sanayi Kooperatifine tapu devri yapılan ve devam eden süreçte, mimari çalışmaları sürmekte olan S.S Reyhanlı Küçük Sanayi Sitesinde son aşamalara gelindi.
Başkan Şanverdi, “Sanayi sitesi ile iglili çalışmaların hızla sürdüğünü, çalışmalarda son noktaya gelindiğini Allah’ın izni ile Reyhanlımıza yakışır bir sanayi sitesinin yapılacağını söyledi. Sanayi sitesi ile ilgili çalışmaları yakından takip ettiğini dile getiren Şanverdi, Sanayi Sitesinin tapu devrinin yapılmasından sonra, Bakanlık tarafından tüm kontrollerinin yapıldığını ve bundan sonraki sürecin ihale aşaması olduğunu belirterek, Küçük Sanayi Sitesi ihalesinin 19 Temmuz 2016 tarihinde yapılacağı müjdesini verdi.
Başkan Şanverdi, “Küçük Sanayi Sitesi projesi; Ağaç işleri, Metal işleri, Oto tamir işleri ve diğer meslek grupları olmak üzere 4 ana meslek grubunu barındıracak şekilde planlanmıştır. 3D görüntüleri mevcut olan sanayi sitesinin esnafımıza hayırlı olmasını temenni ediliyorum” dedi.
(Haber Merkezi)
ksanayi20162ksanayi20166

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.