KUMLU BAŞKAN SAVAŞ’A SARILDI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 07:02

KUMLU BAŞKAN SAVAŞ’A SARILDI

KUMLU BAŞKAN SAVAŞ’A SARILDI
Son Güncelleme :

14 Şubat 2019 - 15:59

Bu Haber 12 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 12 Şubat Salı günü kumlu Millet İttifakı Seçim Ofisi açılışına katıldı.
Kumlu’daki coşkulu kalabalıkla gerçekleştirilen açılışa Başkan Savaş ile birlikte CHP milletvekilleri İsmet Tokdemir, Mehmet Güzelmansur, CHP ve İYİ Parti yöneticileri, Kumlu Belediye Başkan Adayı Rıfat Akkuyu ve vatandaşlar katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan açılışta söz alan CHP milletvekilleri, Hatay Büyükşehir Belediyesinin 5 yıllık süreçte Kumlu’ya yaptığı ve bundan sonra yapacağı hizmetleri anlattı ve Rıfat Akkuyu’ya başarı diledi.
Hemşehrilerinin karşısında düşüncelerini paylaşan Rıfat Akkuyu, “Büyükşehir Belediye Başkanımız ve milletvekillerimiz ile birlikte Kumlu’ya hak ettiği hizmetleri getirmek için aday oldum. İnanıyorum ki Millet İttifakı hem ilçemize hem kentimize hem de ülkemize hayırlı gelecek” dedi.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş da Kumlulu vatandaşların yoğun sevgi gösterileri eşliğinde düşüncelerini paylaştı. Büyükşehir Belediyesi olarak Kumlu’ya yaptıkları hizmetlerin temelinde ilçe halkının sevgisi olduğunu belirten Başkan Savaş, “Bizi bugünlere getiren sizin sevginiz ve hayır duanız oldu. Bugüne kadar kim hangi partili, kim bize oy verdik diye ayrım yapmadık. Son 7 yıldır çok zor günler geçirdik ama birbirimize sarılarak ayakta kaldık. İçeriden ve dışarıdan bizi parçalamak isteyenlere karşı hep dimdik ayakta kaldık” dedi.
Konuşmasının devamında Kumlu halkından, ilçeye son 17 yılda ne yapıldığı ile son 5 yılda ne yapıldığını düşünmelerini ve buna göre seçimde bulunmalarını isteyen Lütfü Savaş, “Gelecek dönemde Kumlu’ya arıtma tesisi yapacağız. Bununla birlikte bir de kültür merkezi yapacağız. Kumlu’nun neye ihtiyacı varsa onu yine hep birlikte yapacağız” diyerek Millet İttifakı’nın kaybedecek zamanı olmadığını belirtti ve seçim ofisinin açılışını katılımcılarla birlikte gerçekleştirdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.