KUMLU BELEDİYE BAŞKANI’NDAN ÖRNEK DAVRANIŞ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

26 Temmuz 2021 - 07:32

KUMLU BELEDİYE BAŞKANI’NDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

KUMLU BELEDİYE BAŞKANI’NDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
Son Güncelleme :

12 Şubat 2021 - 9:57

Bu Haber 21 kez okunmuştur.
reklam

Kumlu ilçesinde ikamet eden YKS(Üniversite Sınavı) sınavına başvuru yapacak olan tüm öğrencilerin başvuru ücretleri Kumlu Belediyesi tarafından karşılanacak.
Belediye Başkanı Mehmet Deli’nin talimatları ile Belediyeye başvuru yapan ve Kumluda İkamet eden 12. Sınıf öğrencilerinin sınav ücretleri Kumlu Belediyesi tarafından karşılanacaktır.
Belediye Başkanı Mehmet Deli sınav ücretleri konusunda şu şekilde açıklama yaptı;
“Pandemi dönemininin öğrencilerimizin üzerindeki negatif enerjiyi bir nebze olsun hafifletmek amacıyla YKS ücretlerini karşılayacağız. Belediyemiz bünyesinde yeni bir desteği daha hayata geçirdik bu destek kapsamında İlçemizde İkamet eden 12. Sınıf öğrencilerimizin Belediyemize müracaat etmeleri durumunda sınav ücretlerini karşılayacağız. Göreve geldiğimiz ilk günde söylediğimiz gibi, Eğitim ve Öğretime desteğimiz her zaman devam edecektir. Bizler Öğrencilerimizin ve Okullarımızın her sıkıntısı için Kumlu Belediyesi olarak her zaman imkanlarımızı zorladık ve desteğimizi hiç bir zaman esirgemeyeceğiz.
Sevgili Öğrencilerimiz, Başarı Sizden Sınav Ücretleri Bizden. Sizler İlçemizin yeni Ögretmenleri, Savcıları, Doktorları olacaksınız ve ilçemizi gelecek nesillerde siz temsil edeceksiniz. Sevgili Öğrencilerimiz gireceğiniz bu önemli sınavda üstün başarılar diliyorum”dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.