Kumlu Kaymakamı Reyhanlı Kaymakam Vekili KAYABAŞI’dan Kurban Bayramı Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Temmuz 2021 - 22:28

Kumlu Kaymakamı Reyhanlı Kaymakam Vekili KAYABAŞI’dan Kurban Bayramı Mesajı

Kumlu Kaymakamı Reyhanlı Kaymakam Vekili KAYABAŞI’dan Kurban Bayramı Mesajı
Son Güncelleme :

03 Ağustos 2020 - 16:27

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Kumlu Kaymakamı Reyhanlı Kaymakam Vekili Ercan KAYABAŞI, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Kaymakam KAYABAŞI mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Kurban Bayramı; manevi duyguların arttığı muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, cocukların sevindirildiği, küskünlerin barıştığı, sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yaşandığı dini bayramlarınızdandır.
Gerek ülkemizin, gerekse tüm dünyanın sıkıntılı bir dönemden geçtiği bu günlerde, millet olarak birlik ve beraberlik anlayışı içinde birbirimize daha da sıkı kenetlenerek bu zor günlerin üstesinden geleceğimizi unutmamalıyız. Salgın hastalıkla mücadele noktasında her türlü önlemi alarak, bayramımızı kutlamaya gayret edelim. Ziyaretlerimizde ise maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya özen gösterelim.
Kurban Bayramı’nın Ülkemize ve Milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, görevi başında olacak olan güvenlik ve sağlık personelleri başta olmak üzere tüm vatandaşlarımızın ve Suriyeli misafirlerimizin bayramını en samimi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.