KUMLU’DA ÖDÜL TÖRENİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

13 Mayıs 2021 - 18:41

KUMLU’DA ÖDÜL TÖRENİ

KUMLU’DA ÖDÜL TÖRENİ
Son Güncelleme :

07 Mayıs 2015 - 19:34

Bu Haber 34 kez okunmuştur.
reklam

Kumlu İlçesi’nde, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle ilköğretim öğrencileri arasında yapılan “Siyer-i Nebi” ve ortaöğretim öğrencileri arasında yapılan “Temel Dini Bilgiler-İlmihal” yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödül verildi.
Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonundaki törene, Kaymakam Adnan Karaosmanoğlu, Belediye Başkanı İbrahim Paç, Garnizon Komutanı Vekili Piyade Üsteğmen Vedat Karakaş, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Alper Salih Yılmaz, İlçe Emniyet Amiri Harun Altaş, Müftü Vekili Mustafa Erdem, Milli Eğitim Müdürü Ali İbiş, daire müdürleri, muhtarlar, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan program, Fevzi Çakmak Camii Müezzini Necmeddin Aydın’ın Kur’an’ı Kerim tilavetiyle devam etti. Müftü Vekili Mustafa Erdem’in, Milli Eğitim Müdürü Ali İbiş’in, Çok Programlı Lise Müdürü Ahmet Tarım ve Kaymakam Karaosmanoğlu’nun günün anlam ve önemine ilişkin konuşma ve şiirlerinin ardından dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından ödülleri verildi.
fdsgfdhregsedgdhrgrehgwsfg

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.