MEHMET LÖKLÜ GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 12:24

MEHMET LÖKLÜ GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR

MEHMET LÖKLÜ GÖNÜLLERE DOKUNMAYA DEVAM EDİYOR
Son Güncelleme :

31 Ekim 2022 - 17:18

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı ilçesinde Mehmet Löklü, günümüz dünyasında ahde vefanın karşılıksız sevginin, sıla-i rahimin ve yardımlaşmanın neredeyse unutulduğu veya belli bir çevre ile sınırlı olduğu zamanda ilçemizde büyük, küçük, genç, yaşlı, engelli, hasta, yakın uzak demeden her kesimi ziyaret ediyor.
Bu ziyaretleri sırasında gittiği hanelerin ve bireylerin gönüllerine giren Löklü, ziyaretleri sırasında gönüllerine dokunduğu insanların üzüntü ve sevinçlerini paylaşmakla birlikte, ahde vefa ve sıla-i rahim örneği sergilediğini söyledi.
Mehmet Löklü’ nün bu davranışı ve ziyaretleri sadece gittiği haneler ile sınırlı kalmayıp, halkımızın da takdirini kazanmıştır. Löklü, sadece hane ziyaretleriyle kalmayıp ilçemizin en eskisinden en yenisine, en yaşlısından en gencine tüm esnaf ve sanatkarlarımızı da ziyaret ederek zaman zaman unutulmaya yüz tutmuş meslekleri ve erbaplarını bizlere hatırlatmakla birlikte ilçemize yeni kazandırılan iş ve mesleklerin de tanıtımına katkı sağlamaktadır.
Bizde Gizem Gazetesi olarak Mehmet Löklü’ ye bizlere hatırlattığı ziyaretleşme ve yardımlaşma geleneğimiz ile insan gönlüne girme ve dokunma da öncelik teşkil ettiği için teşekkür eder. İlçemize ve halkımıza göstermiş olduğu ilgi ve hizmetlerin devamını dileriz.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.