Mehmet Tolan Belediye İş Sendikası Hatay Şube Başkanlığı’na Aday « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

19 Ocak 2021 - 17:26

Mehmet Tolan Belediye İş Sendikası Hatay Şube Başkanlığı’na Aday

Mehmet Tolan Belediye İş Sendikası Hatay Şube Başkanlığı’na Aday
Son Güncelleme :

21 Kasım 2017 - 8:49

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi Çalışanı ve Belediye İş Sendikası Reyhanlı Belediyesi Temsilcisi Mehmet Tolan, Belediye İş Sendikası Hatay Şube Başkanlığı’na aday olduğunu duyurdu.
Tüm üyelerin desteğini beklediğini ve adaylığa başvurduğunu belirten Mehmet Tolan, Reyhanlı Belediye -İş Sendikası Temsilcisi olarak Türk-İş’e bağlı Belediye-İş Sendikası Hatay Şube Başkanlığı’na aday olduğunu söyledi.
Mehmet Tolan, adaylık ile ilgili yazılı açıklama yaparak şu ifadelere yer verdi; “Her zaman işçi haklarını gözeterek ve onların yanında olduğumuzu hissettiren yönetim anlayışı içinde görevimizi yapıyoruz. İşçi ve emekçinin hakkı, sadece maddiyatla ölçülemez. Görevde olduğumuz süre boyunca personelimizin hak ve menfaatlerini koruma noktasında her zaman personelin tarafında olduk. Bu yönetim anlayışıyla hareket ederek tüm emekçi kardeşlerimin görüş ve önerilerini çok kıymetli buluyorum. Yapılacak olan bu seçimin kazananı ve kaybedeni kesinlikle yoktur. Kazanan işçi ve emekçi kardeşlerimizdir. Devraldığımız bu bayrağı daha yukarı taşıyarak işçi kardeşlerimizin her zaman hakkını savunan bir sendika olacağımıza söz veriyorum. Tüm üye ve delege arkadaşlarımın sesi olacağım” dedi.
“Gücümüzü işçilerimizden alarak, Belediye ve bürokratlarımızla işçilerimiz arasında köprü vazifesi görmek için adayım” diyen Tolan, “Kazanılmış haklarımızı korumak ve daha ileriye taşımak için, emeğin ve emekçinin her zaman yanında olmak için, Hatay belediye işçilerinin sorunlarının çözümü için şube başkanlığına aday olduğumu açıklamakla onur ve gurur duyuyorum. Adaylığım konusunda bana destek olan, herkese teşekkür ediyor, saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.
25 Kasım 2017 günü yapılacak olan seçimlerde Hataya hizmet vermek adına Reyhanlı Belediye -İş Sendikası Temsilcisi olarak Türk-İş’e bağlı Belediye-İş Sendikası Hatay Şube Başkanlığı’na aday olarak başvuran Tolan, 1983 yılında Hatay Reyhanlı ilçesinde doğdu. 2001 yılından bu yana Reyhanlı Belediyesinde Bilgi İşlem Sorumlusu olarak görev yapmakta. Reyhanlı Belediyesinde 2014 yılından bu yana İş Sendikası Temsilciliğini de yürütüyor.
23561480_1286583961444632_6674043904575635849_n

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.