METEOROLOJİ’DEN HATAY İÇİN “SARI” UYARI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

29 Şubat 2024 - 04:24

METEOROLOJİ’DEN HATAY İÇİN “SARI” UYARI

METEOROLOJİ’DEN HATAY İÇİN “SARI” UYARI
Son Güncelleme :

04 Aralık 2019 - 16:28

Bu Haber 24 kez okunmuştur.
reklam

Meteoroloji Hatay için Sarı uyarı verdi! Hatay’da bu gece 22.00’den geçerli olacak şekilde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış etkili olacak. Yağış etkisini Perşembe sabah 09.00’a kadar sürdürecek. Vatandaşlarımızın yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.
Adana Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezinden yapılan son değerlendirmelere göre; “Doğu Akdeniz’de bu gece saatlerinden itibaren görülecek sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışların Adana’nın güney ve doğusu (Yumurtalık, Karataş, Ceyhan), Hatay ve Osmaniye’de kuvvetli (21-50 kg/m2) olması beklendiğinden meydana gelebilecek sel, su baskını, yıldırım, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir” denildi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.