MHP HATAY SEÇİM STARTINI VERDİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Şubat 2024 - 18:33

MHP HATAY SEÇİM STARTINI VERDİ

MHP HATAY SEÇİM STARTINI VERDİ
Son Güncelleme :

06 Aralık 2023 - 9:53

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Teşkilatı 31 Mart yerel seçimleri öncesinde İskenderun İlçe Başkanlığı’nda bir araya geldi.

MHP Hatay Milletvekili Dr. Lütfi Kaşıkçı ve MHP İl Başkanı Mehmet Fevzi Altay’ın başkanlığındaki toplantıya15 ilçeden gelen ilçe başkanları katıldı. 31 Mart yerel seçimleri öncesinde start verilmesi niteliğindeki toplantıda yerel seçimlerin yol haritası ilçe başkanları ile paylaşıldı. Ankara’da yoğun istişarelerde bulunan Milletvekili Kaşıkçı, seçimin önemini bir kez daha ilçe başkanlarına aktararak 15 ilçede tek ses tek yürek olunması gerektiğini kaydetti.

ALTAY: HATAY’IMIZ VE TEŞKİLATIMIZ İÇİN HAYIRLI BİR BAŞLANGIÇ OLSUN

Toplantıya katılan tüm ilçe başkanlarına teşekkür eden İl Başkanı Altay; “Milletvekilimiz Lütfi Kaşıkçı’nın iştirak ettiği İlçe başkanları seçim istişare toplantımızı icra ettik. Hatay’ımız ve teşkilatlarımız için hayırlı bir başlangıç olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.