Milletvekili Ertem, Kurban bayramını Kutladı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Aralık 2021 - 21:38

Milletvekili Ertem, Kurban bayramını Kutladı

Milletvekili Ertem,  Kurban bayramını Kutladı
Son Güncelleme :

09 Eylül 2016 - 8:38

Bu Haber 3 kez okunmuştur.
reklam

CHP Hatay Milletvekili Dr. Birol Ertem, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Hatay Milletvekili Birol Ertem mesajında, “Barışı, kardeşliği, sevgiyi, saygıyı ve hoşgörüyü simgeleyen Kurban Bayramı’nı, yaşanan terör olayları nedeniyle buruk ama geleceğe umutla, güvenle bakarak kutluyoruz.
Bu günlerde, daha iyiye ve güzele olan özlemle birlik, beraberlik ve dayanışma içinde olarak, dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı yapmaksızın herkesin kucaklaşmasını temenni ederim.
Bayramların getirdiği huzur ve kardeşlik ikliminde; sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin hakim olduğu bu mübarek Kurban Bayramı’nda, birbirimizin yardımına koşarak, sevinçte ve kederde bir arada olmanın elzemini yaşayalım.
Bizlere özgürce ve eşitlik içinde bayramları kutlama imkanı veren başta Devletimizin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşları olmak üzere, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve yüce milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.
Nice güzel bayramlarda bir arada olmak ümidiyle, tüm yurttaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, ülkemize barış, adalet, sağlık ve afiyet getirmesini diliyorum.” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.