MİLLETVEKİLİ GÜZELMANSUR KANAAT ÖNDERLERİYLE BULUŞTU « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Ağustos 2021 - 05:19

MİLLETVEKİLİ GÜZELMANSUR KANAAT ÖNDERLERİYLE BULUŞTU

MİLLETVEKİLİ GÜZELMANSUR  KANAAT ÖNDERLERİYLE BULUŞTU
Son Güncelleme :

26 Haziran 2020 - 9:53

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur yoğun Ankara mesaisi öncesi Hatay Müftüsü ve dini kanaat önderleriyle bir araya geldi.
Bu hafta kamuoyunda “Yassıada Teklifi” olarak bilinen kanun teklifinin görüşüleceği TBMM Genel Kurulu ile Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Alt Komisyonu toplantılarında bulunacak olan Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Ankara’ya uçuşundan önceki zamanını Hatay’da kanat önderleriyle buluşarak değerlendirdi.
CHP’li Güzelmansur, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ile birlikte, Hatay İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili ve kıymetli dini kanaat önderleriyle buluştu.
Hataylı olmanın tüm kültürlere, tüm inançlara saygı göstermeyi ve bir arada huzurla yaşamayı gerektirdiğine dikkat çeken Güzelmansur “Hatay’daki hoşgörü, sevgi ve saygı kültürü Orta Doğu başta olmak üzere tüm dünyaya yayılırsa, savaş ve çatışmakelimesi de insanlığın lügatinden çıkacaktır” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.