Milletvekili Hüseyin Şanverdi taburcu oldu - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Mayıs 2022 - 12:53

Milletvekili Hüseyin Şanverdi taburcu oldu

Milletvekili Hüseyin Şanverdi taburcu oldu
Son Güncelleme :

04 Ağustos 2020 - 18:48

Bu Haber 37 kez okunmuştur.
reklam

Covid-19 Virüsü Salgını teşhisiyle bir süredir hastanede tedavi gören AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi iyileşerek taburcu oldu.
Konuyla ilgili olarak kendine ait sosyal medya hesabından açıklama yapan Şanverdi, “Yapılan Covid-19 PCR testinin de negatif çıkmasıyla birlikte hastanedeki tedavimiz elhamdülillah son buldu. 14 günlük izole sürecini evde geçirmemizin ardından hastalığın etkilerinden inşallah tamamen kurtulmuş olacağız.
Hastalığı kolay atlatmam konusunda büyük özveri gösteren Hatay İl Sağlık Müdürüne, Hatay Devlet Hastanesi Başhekimi, doktor, hemşire ve sağlık çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. Bizleri arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten Son Başbakanımız Binali Yıldırım’a, AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Numan Kurtulmuş’a, Bakanlarımıza, Bakan Yardımcılarımıza, Milletvekili arkadaşlarıma, akraba ve dostlarıma; sosyal medya üzerinden mesaj gönderen ve dualarında bizleri hatırlayan tüm hemşehrilerime teşekkür ederim. İnsanlığın bu pandemi sürecinden bir an önce kurtulması temenni ve duasıyla herkese sağlıklı günler dilerim” açıklamasında bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.