Milletvekili Şanverdi Okul alanını inceledi - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

4 Aralık 2023 - 06:58

Milletvekili Şanverdi Okul alanını inceledi

Milletvekili Şanverdi  Okul alanını inceledi
Son Güncelleme :

24 Ekim 2022 - 19:03

Bu Haber 68 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Gültepe ve Adabucak mahallesine hitab edecek olan 24 derslikli okul alanında incelemelerde bulundu.
Reyhanlı ilçesinde Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) alanında yapımına başlanacak olan Jandarma İlkokulu için mutlu sona ulaşıldı.
Milletvekili Şanverdi’ye, Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Gültepe Mahallesi Muhtarı Hüseyin Filiz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Şanverdi ve beraberindeki heyet eşlik etti.
Gültepe ve Adabucak Mahallesi sakinlerine ve Reyhanlı’ya yeni bir okul kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Milletvekili Şanverdi, “Uzun bir çalışmanın ardından TMO’ ya ait arsanın Milli Eğitime kazandırılmasını sağladık. 24 derslikli okul ilçemize hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ayrıca Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu Gültepe Mahallesi Muhtarı Hüseyin Filiz’e de gayretleri için şükranlarımı sunarım” dedi.
Gültepe Mahalle Muhtarı Hüseyin Filiz, Gültepe ve Adabucak mahallesi için yapılacak olan 24 derslik okul için mutlu sona ulaştıklarını söyledi.
Muhtar Filiz, “2018 yılından bu yana okul yapımı için emeği geçen Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı belediye başkanı Mehmet Hacıoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çüter, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ahmet Şanverdi, Jandarma ilköğretim okulu müdürü Ahmet Yılğın’a teşekkür ediyorum. Reyhanlımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.