Milletvekili Şanverdi, “Yüce milletimiz gereken cevabı verecektir” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Eylül 2021 - 18:00

Milletvekili Şanverdi, “Yüce milletimiz gereken cevabı verecektir”

Milletvekili Şanverdi, “Yüce milletimiz gereken cevabı verecektir”
Son Güncelleme :

14 Mart 2017 - 7:49

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Güçlü ve Büyük Türkiye Yolunda Geçmişten Günümüze Ak Parti Reyhanlı Buluşması gerçekleştirildi.
Emir Otel’deki toplantıya, AK Parti Hatay Milletvekili ve MKYK Üyesi Fevzi Şanverdi, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, AK Parti İlçe Başkanı Musa Yüksekgönül, Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Yumuşak, Gençlik Kolları Başkanı Şaban Kurt ve Kadın Kolları Başkanı Halime Saz Şanverdi, yönetim kurulu ve gençlik kolları diğer ilgililer katıldı.
İlçe Başkanı Musa Yüksekgönül’ün açılış konuşmasının ardından Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi açıklamalarda bulundu. Başkan Şanverdi, AK Parti’nin kuruluşundan bu yana yaşananlarla, belediye başkanlığı dönemindeki hizmetlerinden söz ederek hizmetlerine devam edeceklerini ve gücü de milletten aldıklarını ifade etti.
AK Parti Hatay Milletvekili ve MKYK Üyesi Fevzi Şanverdi, 16 Nisan’da yapılacak referandumun önemine dikkat çekerek, tüm engellemelere karşı milletin birlik ve beraberlik içinde olduğunu vurguladı. Milletvekili Şanverdi, Yüce milletimiz gereken cevabı her zaman olduğu gibi yine sandıkta verecektir. Kapı kapı ev ev dolaşarak 16 Nisan’daki referandumun önemini tüm vatandaşlarımıza anlatalım. Hepimize büyük görev düşmektedir. Bu güne kadar yapılan seçimlerde nasıl büyük fark attıysak 16 Nisan’da da aynısını yapacağız” dedi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.