Milletvekili Şanverdi’den Hataylılara “EvdeKal” Mesajı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Temmuz 2021 - 21:15

Milletvekili Şanverdi’den Hataylılara “EvdeKal” Mesajı

Milletvekili Şanverdi’den Hataylılara “EvdeKal” Mesajı
Son Güncelleme :

06 Nisan 2020 - 15:46

Bu Haber 4 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi Ülkemizi ve Dünyayı etkileyen Koronavirüs salgını ile ilgili açıklamalarda bulundu. Şanverdi, “Evet bu virüs bir takdiri ilahi, evet ölümün vakti muhakkak, lakin vesile olmak mutlak bir mesuliyet. Bizler Koronavirüs’ün yayılmasına engel olmazsak insanlar zorda kalmaya devam edecek.
KURALLARA UYALIM
Nice çınarların ömrünü yitirmesi bizim elimizden olacak. Bir tek benden ne olacak demeyin. Belki de farkında olmadan bir tek siz, binlerce kişinin bu virüse yakalanmasının müsebbibi olacak ve sürecin uzamasına sebep olacaksınız. Bizler kurallara uymadıkça devlet eliyle daha ağır şartlardaki kurallara uymak zorunda kalacağız. O nedenle hadi gelin hem kendimiz hem ailemiz hem çevremiz hem de ülkemiz için kurallara uyalım zorunlu olmadıkça evimizden çıkmayalım. EvdeKalTürkiye” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.