MİLLETVEKİLİ ŞANVERDİ’NİN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 07:34

MİLLETVEKİLİ ŞANVERDİ’NİN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

MİLLETVEKİLİ ŞANVERDİ’NİN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
Son Güncelleme :

28 Ekim 2019 - 17:53

Bu Haber 14 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yılı münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.
Milletvekili Şanverdi, mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Tarihimizin her döneminde ortak bir ruhla mücadele vermiş atalarımızın bize emanet ettiği devletimiz ve cumhuriyetimiz ebediyete kadar payidar kalacaktır. Cumhuriyetimizin geleceğine güvenle bakabilmenin en önemli şartlarından birisi de geçmişimizi unutmamak, unutturmamak, bağımsızlık ruhunu her zaman hafızamızda canlı tutabilmektir. Bugün eğitimden sağlığa, insan haklarından sanayileşmeye, demokratikleşmeden ekonomiye kadar her alanda önemli gelişmeler ve çalışmalar gerçekleştirmiş olan ülkemiz köklü, büyük ve güçlü devlet olarak pek çok ülkeye örnek olmuştur.
Aynı kararlılıkla yolumuza devam ederek, geleceğimizi öğrenci, akademisyen, işçi, memur, esnaf, tüccar, çiftçi, sanayici, kamu sektörü, sivil toplum kuruluşları ve cumhuruyla birlikte inşa ederek daha büyük başarılara hep birlikte imza atacağız.
Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu cennet vatanın ilelebet yaşatılması uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi rahmetle yad ediyor, hayatta olan kahraman gazilerimize de sağlık, sıhhat diliyor, Hataylı hemşehrilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.