MİLLETVEKİLİ ŞANVERDİ’NİN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Ekim 2021 - 05:01

MİLLETVEKİLİ ŞANVERDİ’NİN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

MİLLETVEKİLİ ŞANVERDİ’NİN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Son Güncelleme :

29 Ağustos 2018 - 19:11

Bu Haber 65 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, 30 Ağustos Zafer Bayramının 96. yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Milletvekili Şanverdi, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde 26 Ağustosta başlayan ve 30 Ağustos 1922 de eşsiz bir zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile vatan topraklarımız kurtarılmış, Türk Milleti Hürriyet ve Bağımsızlık içinde yaşama onuruna kavuşmuştur. Milletimiz bu zaferle, milli hâkimiyet, milli birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde, kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere, tüm mazlum halklara örnek teşkil edecek biçimde unutulmayacak bir ders vermiş; hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir. Milletimiz, her aşaması eşsiz vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu olan milli mücadele sonucunda kazandığı bağımsızlığını, milli birlik ve beraberlik anlayışıyla her zaman koruyacaktır. Bu gün millet egemenliğine dayalı demokratik bir ülke olan Türkiye Cumhuriyeti, büyük önderin işaret ettiği “ Muasır Medeniyet Seviyesine” mutlaka ulaşacaktır.
Bu düşüncelerle, başta başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve veren tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Hataylı hemşerilerimin ve şanlı ordumuzun tüm mensuplarının, 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten duygularımla kutluyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.