Milletvekili Türkoğlu’ndan Açıklama « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Temmuz 2021 - 21:14

Milletvekili Türkoğlu’ndan Açıklama

Milletvekili Türkoğlu’ndan Açıklama
Son Güncelleme :

10 Ağustos 2020 - 18:48

Bu Haber 7 kez okunmuştur.
reklam

Ak Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu’nun gündeme düşen Covid-19 testinin pozitif çıkması ile ilgili açıklama ilk ağızdan geldi.
Milletvekili Türkoğlu yaptığı açıklamasında:” Değerli Dostlar; Son 1 Ay İçinde 7 Kez Covid19 Testi Yaptırdım.En Son 7 Ağustos 2020 (Dün) Gece 23:00 Sularında Sonuçları Açıklanan 8. #Covid19 PCR Testim, Ne Yazık ki Pozitif Çıktı.Virüsün Bende Ağır Semptomları yada Belirtileri Söz Konusu Değildir.Doktorlarımız Tarafından 14 Gün Süresince Ankara’daki İkametimizde İlaçTedavisi İle Karantina’da Kalmam Öngörülmüştür.
Tekraren İfade Etmek İsterim ki, Sağlık durumumda Endişe Edilecek Bir Husus Yoktur.
Önce Şafi ve Hafız Olan Yüce Mevlam’ın İzni, Sonra Sizlerin Dua’ları İle Tez Zamanda Bu Hastalığın Üstesinden Gelip, Necip Milletimize, Canımdan Aziz Bildiğim Ülkeme, Hatay’ımıza ve Değerli Hemşehrilerime Hizmet Etmeye Devam Edeceğim. Yüce Allah; Devletimize ve Milletimize Zeval Vermesin, Tüm İnsanlık Alemini Başta Coronavirüs İlleti Olmak Üzere, Her Türlü Hastalık, Afet ve Belalardan Hıfz-ı #Muhafaza Eylesin.
Bu Vesileyle Aziz Milletimizden ve Tüm Hataylı Hemşehrilerimizden Hususlarına Önem Vermelerini Hassaten İstirham Ediyor, Herkese Sağlıklı Günler Diliyorum..”dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.