MİLLETVEKİLİ VE BAŞKANLARDAN GÖKYAĞ’A TAM NOT « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

30 Kasım 2021 - 02:35

MİLLETVEKİLİ VE BAŞKANLARDAN GÖKYAĞ’A TAM NOT

MİLLETVEKİLİ VE BAŞKANLARDAN GÖKYAĞ’A TAM NOT
Son Güncelleme :

22 Kasım 2019 - 9:20

Bu Haber 15 kez okunmuştur.
reklam

Zeytin sıkma ve paketlemede adını geniş kitlelere duyuran, bölgenin en iyi tesisine sahip Gökyağ Zeytinyağı Fabrikası, Hatay protokolünü ağırladı. Gökyağ sahibi Mehmet Gök eşliğinde Altınözü ilçesi Ziyaret Mahallesinde bulunan fabrikayı gezen AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı Belediye başkanı Mehmet Hacıoğlu, Altınözü Belediye başkanı Rıfat Sarı, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, tesise tam not verdi. Günün şartlarına göre son teknolojik ekipmanlarla donatılan tesisin bölgeye hayırlı olmasını dileyerek, bereketli ve bol kazançlar temennisinde bulunan Milletvekili Hüseyin Şanverdi, zeytin v zeytinyağının yükselen bir değer olduğunu söyledi. Gökyağ Zeytinyağı fabrikası genel müdürü Adem Gök’ün de hazır bulunduğu ziyarette, ikramlar eşliğinde görüş alışverişinde bulunuldu.
Tesislerini her geçen gün geliştirerek en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını söyleyen Gökyağ sahibi Mehmet Gök ve genel müdür Adem Gök, kendilerini onurlandıran milletvekili, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilciler, siyasilere ve askeri komutanlarına şükranlarını sundular.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.