MİLLETVEKİLİ YAYMAN “ HATAY’I LAYIK OLDUĞU YERE TAŞIYACAĞIZ” - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Şubat 2024 - 17:49

MİLLETVEKİLİ YAYMAN “ HATAY’I LAYIK OLDUĞU YERE TAŞIYACAĞIZ”

MİLLETVEKİLİ YAYMAN “ HATAY’I LAYIK OLDUĞU YERE TAŞIYACAĞIZ”
Son Güncelleme :

29 Eylül 2022 - 17:33

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

TBMM Dijital Mecralar Komisyonu Başkanı Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Hatay’ı kültür, inanç ve gastronomi başkenti bir şehir konumuna getirmek için çalışıyoruz dedi.
Milletvekili Yayman sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak Hatay halkına önemli mesajlar verdi.
Milletvekili Yayman videosunda şunları belirtti “ Antakya Saray Caddesi bu Pazar günü dolu. Hatay kültürün başkenti, medeniyetler şehri, gastronomi şehri, inanç ve tarih şehridir. Milletvekili olduğum günden bu yana 4 yıldır her gün Hatay’la ilgili paylaşımda bulunuyorum. Hatay’ı her yönüyle tanıtmaya çalışıyorum. Hatay’da turizm sezonu. Saray caddesinde farklı şehirlerden gelen insanlar ile doludur. Keşke Büyükşehir yönetimi Expo’ya harcadığı 2 milyar tl. yi Hatay’ın alt yapısı, turizmi için kullanmış olsaydı, Hatay bugün çok daha farklı olurdu. Ama biz şunun farkındayız, Hatay için taş üstüne koyan Ak Partidir. Hatay için taş üstüne koyan her kim olursa hiçbir taraf göstermeden destek olacağız, yanında olacağız. Ve inşallah Hatay’ın turizmde layık olduğu yere gelmesi için çalışacağız. Hiçbir bahanenin hiçbir mazaretin arkasına sığınmadan tüm paydaşlarımla birlikte Hatay’ı kültür, inanç ve gastronomi turizminin başkenti haline getireceğiz” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.