MİLLETVEKİLİ YAYMAN SÖZÜNÜ TUTTU « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

28 Ekim 2021 - 06:58

MİLLETVEKİLİ YAYMAN SÖZÜNÜ TUTTU

MİLLETVEKİLİ YAYMAN SÖZÜNÜ TUTTU
Son Güncelleme :

24 Aralık 2019 - 9:33

Bu Haber 8 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Milletvikili Hüseyin Yayman, 2019 Şubat ayında Samandağına yaptığı ziyarette 3 hizmetin müjdesini vermiş ve tüm bu yatırım maliyetlerinin 277 milyon TL. olduğunu belirtmişti. Yayman’ın müjdesini verdiği Samandağ- Arsuz karayolu hizmete açılıyor.
23 Şubat 2019 günü Samandağ’ına giderek muhtarlarla bir araya gelen Milletvekili Hüseyin Yayman, Samandağı’na 3 müjdeyi vermişti. Samandağını kuru kuru sevmediklerini belirten Yayman, 130 yataklı Samandağ Yeni Devlet Hastanesi, Samandağ – Arsuz çevre karayolu, Samandağ Çevlik yolu kamulaştırmasıyla toplamda 277 milyon tl.lik bir yatırımı Samandağlılarla paylaşmıştı.
Hatay’a her geldiğinde bu yatırımların takipçisi olan Milletvekili Hüseyin Yayman’ın söz verdiği Samandağ- Arsuz çevre yolu bugün hizmete açılıyor.
Samandağ-Arsuz karayolunun açılmasıyla birlikte zaman kısalığı ve yol rahatlığının yaşanacağına daha önce dikkat çeken Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Samandağ Yeni Devlet Hastanesinin de çok yakın zamanda Samandağ halkının hizmetine açılacağı müjdesini verdi.
Yayman, “Samandağ’ı, Samandağ halkını seviyoruz. Hizmette kusur etmiyoruz “dedi.
Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Samandağ Arsuz karayolunun açılması noktasında Hatay Valisi Rahmi Doğan’ında büyük gayret ve katkılarının olduğuna dikkat çekti ve Vali Doğan’a teşekkür etti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.