MİLLETVEKİLİ YAYMAN’DAN VALİ DOĞAN’A ZİYARET « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Eylül 2021 - 15:12

MİLLETVEKİLİ YAYMAN’DAN VALİ DOĞAN’A ZİYARET

MİLLETVEKİLİ YAYMAN’DAN  VALİ DOĞAN’A ZİYARET
Son Güncelleme :

19 Şubat 2021 - 9:50

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Valisi Rahmi Doğan, AK Parti Hatay Milletvekili ve TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı Hüseyin Yayman’ı makamında ağırladı.
NAZİK ZİYARETİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM
Kırıkhan OSB toplantısı öncesinde gerçekleşen ziyarette Hatay’ın ve ülkenin gündemi ve problemleri hakkında istişareler yapıldı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Hatay Valisi Rahmi Doğan: “AK Parti Hatay Milletvekili ve TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı Hüseyin Yayman Valiliğimiz ziyaret etti. Ziyarette önemli konularla ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Başkanı Hüseyin Yayman nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.
ÇOK ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ
AK Parti Hatay Milletvekili ve TBMM Dijital Mecralar Komisyon Başkanı Hüseyin Yayman ise: “ Bugün Hatay Valimiz Sayın Rahmi Doğan’ı ziyaret ettik. Bizi makamında ağırlayan Hatay Valimiz Rahmi Doğan’a teşekkür ediyorum, Hatay için bir araya gelip çok çalışmaya devam edeceğiz. “dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.