Miniklerden sosyal markete kıyafet yardımı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 06:51

Miniklerden sosyal markete kıyafet yardımı

Miniklerden sosyal markete  kıyafet yardımı
Son Güncelleme :

26 Aralık 2017 - 11:07

Bu Haber 7 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi’nde Özel Nazlım Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören minikler evlerinden topladıkları kışlık kıyafet ve oyuncakları ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere Hatay Büyükşehir Belediyesi Sosyal Market’ine teslim ettiler.
Öğrenciler yardımlaşma ve paylaşma bilinci ile evlerindeki aile bireylerine ve kendilerine ait ihtiyaç fazlası yada az kullanılmış kıyafet ve oyuncaklarını ihtiyaç sahiplerine verilmek üzere topladılar. Kreş Müdürü Azade Abay ile sosyal markete gelen minikler kıyafet ve oyuncaklarını teslim ettiler. Öğrencilerine eğitimin yanında sosyal sorumluluklarını da öğrettiklerini söyleyen Abay, amaçlarının gelenek ve göreneklerin yaşatılmasını ve miniklerin paylaşmayı, yardımlaşmayı öğrenmelerini sağlamak olduğunu belirtti.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.