Miniklerden Suriyeli öğrencilere yardım « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Kasım 2021 - 09:59

Miniklerden Suriyeli öğrencilere yardım

Miniklerden Suriyeli öğrencilere yardım
Son Güncelleme :

25 Aralık 2018 - 9:17

Bu Haber 12 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi’nde Özel Nazlım Kreş ve Gündüz Bakım evi minikleri ailelerinden temin ettikleri kıyafet, oyuncak ve kitaplarını Suriyeli öğrencilere hediye ederek onları mutlu ettiler.
Özel Nazlım Kreş ve Gündüz Bakım evi minikleri ailelerinin desteği ile topladıkları kıyafetler, oyuncaklar ve kitaplarla Reyhanlı’nın Cüdeyde Mahallesi’nde bulunan TOKİ Cüdeyde Geçici Eğitim Merkezi’nde eğitim gören Suriyeli öğrencileri ziyaret ettiler. Topladıkları eşyaları da öğretmenlerinin eşliğinde öğrencilere hediye ettiler.
Nazlım Kreş ve Gündüz Bakım evi Müdürü Azade Abay, sosyal sorumluluk duygusunu geliştirmek, öğrencilerin paylaşmanın mutluluğunu yaşamalarını sağlamak amacıyla geliştirdikleri proje dahilinde, öğrencilerinin ailelerinin desteği ile topladıkları kıyafet ve oyuncaklar ile kitapları ihtiyaç sahibi olan Suriyeli çocuklara verdiklerini söyledi. Abay, bu proje ile çocukların birbirleri ile kaynaşmalarını ve yardımlaşmayı amaçladıkları da belirtti.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.