MOBESE’LER EMNİYET KEMERİNİ TAKMAYANLARIN FOTOĞRAFINI ÇEKECEK « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

24 Eylül 2021 - 17:43

MOBESE’LER EMNİYET KEMERİNİ TAKMAYANLARIN FOTOĞRAFINI ÇEKECEK

MOBESE’LER EMNİYET KEMERİNİ TAKMAYANLARIN FOTOĞRAFINI ÇEKECEK
Son Güncelleme :

12 Şubat 2016 - 10:41

Bu Haber 6 kez okunmuştur.
reklam

Araçları ile seyahat sırasında emniyet kemeri takmayan sürücü ve yolcular MOBESE sistemi ile belirlenecek ve gerekli cezaya çarptırılacaklar.
Araç kullanımında emniyet kemeri takılmasının yaygınlaştırılması, benimsenmesi amacıyla sürücü ve yolcular bir kez daha uyarıldı. Bilboardlara konulan ilanla tüm sürücü ve yolcuların araçları ile seyahatleri sırasında emniyet kemeri takmaları istenirken bunun hayati önem taşıdığı belirtildi.
Meydana gelebilecek trafik kazalarında emniyet kemerinin öneminin belirtildiği ilanlarda, emniyet kemerinin kazalardaki ölüm ve yaralı sayısını azalttığı, sürücü ve yolcuların can güvenlikleri için emniyet kemerini mutlaka takmaları bir kez daha hatırlatıldı.
Bu arada Emniyetin MOBESE sistemlerinde, emniyet kemeri takmayanların fotoğrafı çekilerek gerekli cezanın uygulanacağı açıklandı.
(Haber Merkezi)
2

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.