“Muhtarlar ve Halkla Buluşma” Toplantısı Yapıldı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

19 Ekim 2021 - 01:08

“Muhtarlar ve Halkla Buluşma” Toplantısı Yapıldı

“Muhtarlar ve Halkla Buluşma” Toplantısı Yapıldı
Son Güncelleme :

17 Ağustos 2018 - 8:58

Bu Haber 13 kez okunmuştur.
reklam

Hatay Vali Vekili Orhan Mardinli, 15 Ağustos 2018 Çarşamba günü saat 14.00’te “Muhtarlar ve Halkla Buluşma” toplantıları kapsamında Reyhanlı ilçesi Cemil Meriç toplantı salonunda Reyhanlılı vatandaşlarımız ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Toplantıya Hatay Vali Vekili Orhan Mardinli’nin yanı sıra İl Jandarma komutanı Alb. Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdür Vekili Sait Doğruer, Reyhanlı Kaymakamı Fatih Çobanoğlu, Reyhanlı Belediye Başkan vekili Budak Alkanat, ilgili kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan toplantı, Reyhanlı Kaymakamı Fatih Çobanoğlu’nun ilçe ile ilgili yaptığı sunum ile devam etti.
Toplantı sonunda Reyhanlı ilçemizle ilgili bir değerlendirmede bulunan Vali Vekili Orhan Mardinli, “Kaymakamımızdan ilçe ili ilgili bilgileri aldık. Amacımız; bu kapsamda sivil toplum örgütlerinin, muhtarlarımızın, vatandaşlarımızın varsa sorunlarını ve dileklerini yerinde dinleyerek yanımızdaki kurum müdürü arkadaşlarımızla beraber anında cevaplandırmaktır. Bir önceki toplantıda görüşülen 31 talepten, 12’si olumlu, 4’ü olumsuz sonuçlanmış olup, 12 talebin işlemi devam etmektedir” dedi.
Sunumun ardından toplantıya katılan muhtarlar mahalleleriyle ilgili sıkıntılarını, ihtiyaçlarını; vatandaşlarımız ise taleplerini Vali Vekili Orhan Mardinli’ye aktardılar. Vatandaşlarımızın kendisine ilettiği sorun ve talepleri dinleyen Vali Vekili Orhan Mardinli, sorunların çözümüne ilişkin ilgili kurum müdürlerine talimatlar verdi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.