Musa Yüksekgönül, AK Parti’den belediye başkan aday adaylığını açıkladı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 06:43

Musa Yüksekgönül, AK Parti’den belediye başkan aday adaylığını açıkladı

Musa Yüksekgönül, AK Parti’den belediye başkan aday adaylığını açıkladı
Son Güncelleme :

14 Kasım 2018 - 15:54

Bu Haber 126 kez okunmuştur.
reklam

Yüksekgönül, hedefimiz büyükşehir ve tüm İlçelerini kazanmak
AK Parti’de teşkilat başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve ilçe başkanlığı yapan Musa Yüksekgönül, Reyhanlı belediye başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı ve hedeflerinin Hatay Büyükşehir ile tüm ilçeleri kazanmak olduğunu söyledi.
Yüksekgönül, beraberinde çok sayıda partili, dostları, hemşerileri, yakınları ve muhtarlarla AK Parti İlçe Başkanlığı’na geldi. İlçe Başkanı Mehmet Saruhan tören öncesinde, Musa Yüksekgönül’ün Ak Partiye büyük emeği olduğunu söyleyerek, aday adaylığı başvurularında tüm aday adaylarına başarılar diledi ve genel merkezin takdiri ile aday olacak ismin yanında her zaman destek olacaklarını kaydetti.
GÜLER YÜZLE HİZMET VERMEK
AK Parti Reyhanlı Belediye Başkanlığına aday adaylık başvurusunu yapan Musa Yüksekgönül, projeleri yanında önceliğimiz insanlara güler yüzlü davranmak ve faydalı olmak ile hizmet vermek olduğunu söyledi. Yüksekgönül, 5 Kasım günü başlayan aday adaylığına başvuruda bulunan tüm aday adaylarına başarılar dileyerek, “İlçe başkanlığı ev sahipliğinde aday adaylığı başvurumuzu yaptık. Bundan sonraki süreçte genel merkez değerlendirmesini yapacak, anketler, mülakatlar ile partiye gönül verenlerin görüşleri alınacak. Genel merkez tarafından bir arkadaşımız için takdirde bulunulacak. Aday arkadaşımız kim olursa olsun hakkında hayırlısını temenni ediyorum. Hayırlı olan bizim için ise Allah nasip etsin, başka bir arkadaşımıza ise ona nasip olsun. Genel merkezimiz liyakat eşitlik dürüstlük, toplumda kabul edilebilir görüşleri alarak arkadaşlarımızı değerlendirecek. Önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz, paylaşacağız” dedi.
HEDEFİMİZ HATAY’IN TÜM İLÇELERİNİ KAZANMAK
Özünde niyetlerin halis olduğunu ve insanlara hizmet vermek olduğunu sözlerine ekleyen Yüksekgönül şunları söyledi;
“İnsanlarımıza yardım etmek, hizmet vermek gayreti içindeyiz, rabbim bu inandığımız yoldan bizi başka yollara çevirmesin. Hedefimiz büyük şehir ve Hatay’ın 15 ilçesini almak gayreti içinde olacağız.”
Daha sonra Yüksekgönül, aday adaylığı başvurusunu ilçe başkanlığına teslim etti.

????????????????????????????????????


????????????????????????????????????


????????????????????????????????????


????????????????????????????????????

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.