Mustafa Hambolat, Sağlık Hizmetlerini yerinde inceledi « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

29 Kasım 2021 - 00:31

Mustafa Hambolat, Sağlık Hizmetlerini yerinde inceledi

Mustafa Hambolat, Sağlık Hizmetlerini yerinde inceledi
Son Güncelleme :

11 Eylül 2020 - 9:31

Bu Haber 39 kez okunmuştur.
reklam

Hatay İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat başkanlığında, Kamu Hastaneler Hizmetleri Başkanı Dr. Ali Pekmezci ve beraberindeki heyet, Samandağ ilçesinde hizmet veren, Samandağ Devlet Hastanesi Ek Hizmet Binası,3 no’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve İlçe Sağlık Müdürlüğü başta olmak üzere bir takım ziyaretler gerçekleştirdiler.
HASTANE YÖNETİMİNDEN BİLGİLER ALDI
Samandağ Devlet Hastanesi Yönetimi ile bir araya gelen Müdür Hambolat, yürütülen sağlık hizmetleri ve covid-19 tedbirleri kapsamında yapılan faaliyetler hakkında hastane yönetiminden bilgiler aldı. Personel ve hasta yakınları ile de kısa bir sohbet gerçekleştiren Hambolat, vatandaşların almış oldukları sağlık hizmetlerinden duydukları memnuniyeti de sordu.
HAMBOLAT: GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ
Daha sonra beraberinde ki heyet ile yapımı devam eden Yeni Devlet Hastanesi inşaatında da incelemelerde bulunan Müdür Hambolat, “Hiçbir fedakârlık ve masraftan kaçınmayarak böylesine güzel bir tesisi Hatay ilimiz başta olmak üzere özellikle Samandağ halkına kazandırma noktasında, Büyük ve Güçlü Devletimiz başta olmak üzere, Sağlık Bakanımız Dr. Fahrettin Koca’ya emekleri için bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Tüm Hatay ilimizin ve İlçelerimizin ihtiyacı olan yatırım ve hizmetleri almaları noktasında gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz ve de edeceğiz. Tespitlerimizi ve planlamalarımızı doğru yapıp ilgili yerlere iletmenin ve takip etmenin bizim en büyük sorumluluğumuz olduğunun farkındayız. ’dedi.
Dr. Mustafa Hambolat ve beraberindeki heyet; 3 no’lu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve İlçe Sağlık Müdürlüğü Personellerini de ziyaret edip sıkıntı ve taleplerini dinledikten sonra Samandağ ilçesinden ayrıldılar.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.