NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ MUHTARLARA VE İLGİLİ BİRİMLERE EĞİTİM VERDİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Ağustos 2022 - 06:55

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ MUHTARLARA VE İLGİLİ BİRİMLERE EĞİTİM VERDİ

NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ MUHTARLARA VE İLGİLİ BİRİMLERE EĞİTİM VERDİ
Son Güncelleme :

03 Kasım 2016 - 17:18

Bu Haber 47 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı ilçesinde muhtar ve ilgili birimlere nüfus mevzuatı ve adres kayıt sistemi ile ilgili bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Yılda bir defa yapılan muhtar ve nüfus personeli eğitimi, bu yıl 02 Kasım 2016 Çarşamba günü Kaymakamlık toplantı salonunda Nüfus Müdürü Ali Çalışkan tarafından verildi.
Katılıma yoğun ilgi gösteren mahalle muhtarlarına ve diğer kurum personeline, nüfus mevzuatı ve adres kayıt sistemi ile ilgili bilgiler verildiği toplantıda Verilen eğitimin çok faydalı olduğu katılımcılar tarafından ifade edildi.
Eğitime, mahalle muhtarları, Hatay Büyükşehir Belediyesi Adres ve Numarataj Şube Müdürlüğü personeli, Reyhanlı Belediyesi Evlendirme Memuru ile HATSU Reyhanlı Şube Müdürlüğü personeli katıldı. (Haber Merkezi)
img-20161103-wa0000

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.