ÖĞRETMEN LİSESİNDE RESİM SERGİSİ VE MÜZİK DİNLETİSİ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

7 Ekim 2022 - 06:48

ÖĞRETMEN LİSESİNDE RESİM SERGİSİ VE MÜZİK DİNLETİSİ

ÖĞRETMEN LİSESİNDE RESİM SERGİSİ VE MÜZİK DİNLETİSİ
Son Güncelleme :

03 Haziran 2015 - 17:17

Bu Haber 110 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi, Yahya Turan Anadolu Öğretmen Lisesinde resim sergisi açıldı ve müzik dinletisi sunuldu.
Resim Öğretmeni Vahit Hüyük, resim sanat şöleni adıyla açtıkları ve 4 mevsim resimleri ile kadın temalı resimlerin yer aldığı yağlı boya, karakalem, pastel boyalı resimler ile ebru çalışmalarının, öğrencilerin yıl boyunca yaptıkları emeklerinden oluştuğunu söyledi.
Hüyük, Her yıl tekrar edeceklerini ve geleneksel hale getireceklerini söyleyerek, öğrencilerin hazırladığı resimler hem 4 mevsimi ve hem de kadın temasını anlattıklarını belirtti. Hüyük, “Ortaya güzel eserler ortaya çıktı. Hedefimiz öğrencilere ve halka sanatı sevdirmektir. Başarılı olan öğrencilerimizin de ileriki günlerde çok daha iyi başarılı eserler ortaya çıkaracaklarına inanıyorum” dedi.
Sergi ve müzik dinletisini okul müdürleri, veliler izledi. Etkinliği, Resim öğretmeni Vahit Hüyük ve Edebiyat öğretmeni Hasan Şanverdi hazırladı.
DSC_0537DSC_0544DSC_0546DSC_0538

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.