Öğretmenler günü kutlandı - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

23 Eylül 2022 - 08:04

Öğretmenler günü kutlandı

Öğretmenler günü kutlandı
Son Güncelleme :

25 Kasım 2016 - 9:51

Bu Haber 47 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı İlçesi’nde öğretmenler günü düzenlenen törenle kutlandı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Tünek’in Atatürk Anıtı’na çelenk sunması ile başlayan törene katılanlar saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nı okudu.
Mehmet Fatih Tosyalı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde devam eden törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Tünek’in günün anlam ve önemini belirten konuşmasından sonra şiirlerin okunduğu, skeç gösterisi ve öğretmenler korosunun şarkılar söylemesi ve oratoryo ile devam eden törende emekliye ayrılan öğretmen Kadir Akar’da bir konuşma yaptı. Öğretmenler günü nedeniyle düzenlenen şiir, kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
Daha sonra Yahya Turan Fen Lisesi resim öğretmeni ve Vahit Hüyük ve resim kulübü öğrencileri tarafından hazırlanan demokrasi ve milli irade sevgi ve saygı resimleri sergisi gezildi.
Törenlere Kaymakam Tuncay Dursun, Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Garnizon Komutanı Piyade Yüzbaşı Özgür Çet, AK Parti İlçe Başkanı Musa Yüksekgönül, öğretmenler katıldı.
(Haber Merkezi)
1cemil-tunek2

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.