“Ömer Faruk Temel, savaş mağdurlarına el uzattı” - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

4 Aralık 2023 - 07:22

“Ömer Faruk Temel, savaş mağdurlarına el uzattı”

“Ömer Faruk Temel, savaş mağdurlarına el uzattı”
Son Güncelleme :

09 Ocak 2023 - 17:56

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Dünya Yardım Derneği Genel Başkanı Ömer Faruk Temel, savaş mağduru çocuklara yardım eli uzattı.
KYK yurdunda kalan meslek yüksek okulu öğrencileriyle savaş mağduru çocukları eğitim gördükleri kreşte ziyaret eden Temel’e ayrıca KYK Yurt Müdürü Çağrı Keskin de eşlik etti.
Keskin ile birlikte öğrencileri ziyaret eden çocuklara hediyeler veren Temel, mazlumların her zaman yanlarında olmaya devam edeceklerini kaydetti. Savaşın gölgesinde Türkiye’ye sığınan mazlumların yanlarında olmaya devam edeceklerini kaydeden Temel, programda kendisine eşlik eden KYK Müdürü Çağrı Keskin’e ve tüm öğrencilere teşekkür etti.
TEMEL: GÜCÜMÜZ YETTİĞİNCE MAZLUMLARIN YANINDAYIZ
Başkan Temel, gerçekleşen programla ilgili açıklamasında; “Savaşın gölgesinde küçük yürekleriyle yaşama savaşı veren mazlum çocuklarımıza moral vermek amacıyla KYK Yurt Müdürü Çağrı Keskin ve öğrenci kardeşlerimizle birlikte bir program tertip ettik. Bu programda çocuklarımıza hediyelerimizi takdim ederek çeşitli programlar gerçekleştirdik. Onlara 1 günlük de olsa savaş psikolojisini unutturabildiysek ne mutlu bize.
Programda emeği geçen KYK Yurt Müdürü Çağrı Keskin ve öğrenci kardeşlerime teşekkür ederim” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.