ÖNCELİK ÖĞRENCİ GÜVENLİĞİ « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

18 Ocak 2021 - 20:28

ÖNCELİK ÖĞRENCİ GÜVENLİĞİ

ÖNCELİK ÖĞRENCİ GÜVENLİĞİ
Son Güncelleme :

25 Eylül 2017 - 19:32

Bu Haber 0 kez okunmuştur.
reklam

Gelecek güzel günlerin bugünler de atılacak nitelikli adımlarla oluşacağının bilinciyle çalışmalarını sürdüren Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB), ülkenin aydınlık yarınlarını kuracak öğrencilerin güvenliği ve başarısı için yoğun çaba harcıyor.
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte kentteki yüzlerce öğrencinin temel okul ihtiyaçlarını karşılayarak ailelerin maddi yükünü hafifleten ve öğrencilerin mutluluğuna vesile olan HBB ekipleri, eğitimli ve başarılı bireylerin Hatay’dan yükselmesi için çalışmalarını sürdürüyor.
ALINAN ÖNLEMLER VE HAYATA GEÇİRİLEN UYGULAMALAR YIL BOYUNCA DEVAM EDECEK
Kent merkezinde yer alan okulların giriş çıkış saatlerinde oluşan trafik yoğunluğu sebebiyle bir dizi önlem alan HBB Zabıta Dairesi Başkanlığı ekipleri, öğrencilerin okullarına ve evlerine güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyor.
Alınan kapsamlı önlemlerin yanı sıra öğrenci servislerinin de rutin kontrollerini gerçekleştiren HBB zabıta ekipleri, yaya ve araç trafiğinin güvenliği için yapılan bu çalışmaların yıl boyunca devam edeceğini belirtti.
ÖĞRENCİ VELİLERİNDEN HBB ZABITASINA TAM NOT
HBB zabıta personellerinin gerçekleştirdiği uygulamaların yerinde ve başarılı olduğunu ifade eden veliler, çocuklarının güvenliği için hayata geçirilen bu çalışmadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.