ÖNTÜRK: HATAY DAVASINA BAŞ KOYANLARI ANIYORUM - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

20 Mayıs 2024 - 11:22

ÖNTÜRK: HATAY DAVASINA BAŞ KOYANLARI ANIYORUM

ÖNTÜRK: HATAY DAVASINA BAŞ KOYANLARI ANIYORUM
Son Güncelleme :

25 Temmuz 2023 - 10:32

Bu Haber 2 kez okunmuştur.
reklam

AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Öntürk, Hatay’ın anavatan Türkiye’ye katılışının 84’nci yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Başkan Öntürk: “Yüzyıllarca kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış olan kardeşlik ve hoşgörü merkezi Hatay’ın anavatan Türkiye ile bütünleşme kararı, milli birlik ve bütünlüğümüze güç katmıştır. Yaşadığımız asrın felaketinde ortak değerlerimiz etrafında kenetlenerek, geçmişte olduğu gibi bugün de geleceğe aynı azim ve kararlılıkla yürüyoruz. Milletimizin feraseti ile yeniden Hatay’ı eskisinden daha güzel günlere kavuşturacağız.
Bu düşüncelerle Hatay’ın anavatana katılışının yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal ve dönemin Hatay Cumhurbaşkanı Tayfur Sökmen olmak üzere bu milli dava uğruna çaba harcayan herkesi rahmetle yad ediyorum.” İfadelerinde bulundu.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.