ÖNTÜRK: HATAY’IMIZIN BÜYÜKŞEHİR GİBİ YÖNETİLMESİNE 48 GÜN KALDI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

22 Şubat 2024 - 18:48

ÖNTÜRK: HATAY’IMIZIN BÜYÜKŞEHİR GİBİ YÖNETİLMESİNE 48 GÜN KALDI

ÖNTÜRK: HATAY’IMIZIN BÜYÜKŞEHİR GİBİ YÖNETİLMESİNE 48 GÜN KALDI
Son Güncelleme :

12 Şubat 2024 - 11:27

Bu Haber 11 kez okunmuştur.
reklam

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, 2014 yılında büyükşehir statüsü kazanmasına rağmen bir türlü hizmetlere kavuşamayan Hatay’ın AK Parti belediyeciliği ile hizmetlerle buluşarak büyükşehir gibi yönetilmesine 48 gün kaldığını söyledi.

HATAY BÜYÜK HİZMETLERİ HAK EDİYOR

15 ilçesi ve 593 mahallesi ile binlerce yıllık kültür hazinesine sahip Hatay’ın büyük hizmetleri hak ettiğini belirten Öntürk; “Hatay’ımız maalesef Büyükşehir belediyesinin yetki alanlarındaki hizmetleri yönünden çok geride bırakıldı. Hatay’ımız çok daha büyük hizmetleri hak ediyor. 31 Mart yerel seçimleri kentimizin makus talihinin yenilmesi, hizmet belediyeciliği, Hatay’ın turizm, gastronomi, yayla turizmi, tarım, hayvancılık ve denizcilik gibi alanlarının değerlendirilmesi için çok büyük bir fırsattır.

Öncelikle Hataylı hemşerilerimizden 31 Mart’ta AK belediyeciliğe destek vermelerini, şehir dışında yaşayan vatandaşlarımızın da Hatay’a gelerek oylarıyla AK Parti’mize ve Cumhur İttifakımıza sahip çıkmalarını hassaten rica ediyor, tüm değerli hemşerilerimi Allah’a emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.