ÖNTÜRK: HATAY’IMIZIN DİRİLİŞ DESTANINI YAZACAĞIZ - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2024 - 19:06

ÖNTÜRK: HATAY’IMIZIN DİRİLİŞ DESTANINI YAZACAĞIZ

ÖNTÜRK: HATAY’IMIZIN DİRİLİŞ DESTANINI YAZACAĞIZ
Son Güncelleme :

20 Şubat 2024 - 10:18

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, Gerçek Belediyecilik yolunda Belen’de gerçekleştirdiği ziyaretlerde “Hatay’ın diriliş destanını el birliğiyle yazacağız” dedi.
Belen Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül ile Cumhur İttifakı ilçe başkanlarının eşlik ettiği ziyaretlerde Belenlilerle kucaklaşan Öntürk, Hataylıların yüzlerini güldürmek için gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade etti.
1 NİSAN İTİBARIYLA HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK
Hatay’ın 15 ilçesinde yüzlerce mahalleye HBB eliyle gitmesi gereken hiçbir hizmetin mevcut yönetim tarafından götürülemediğini belirterek bu düzene son vereceklerini kaydeden Öntürk; “Hatay’da halkımıza hizmet gitmesi için kapı kapı geziyor, girilmedik hane bırakmıyoruz. Hatay’ımıza hizmeti kimsenin keyfine bırakmayacağız. İlçelerimizin kalkınması için, hizmet belediyeciliğinin hakimiyeti için, gerçek belediyecilik için biz buradayız diyoruz. 1 Nisan itibarıyla hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Hatay’da yüzler gülsün diye durmak yok, yola devam!” ifadelerini kullandı.
Öntürk, vatandaşlardan Belen Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül’e ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak kendisine tam destek istedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.