ÖNTÜRK NET MESAJ VERDİ”ÇALIŞANLARIN EKMEĞİYLE OYNAMAYACAĞIZ” - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Nisan 2024 - 23:43

ÖNTÜRK NET MESAJ VERDİ”ÇALIŞANLARIN EKMEĞİYLE OYNAMAYACAĞIZ”

ÖNTÜRK NET MESAJ VERDİ”ÇALIŞANLARIN EKMEĞİYLE OYNAMAYACAĞIZ”
Son Güncelleme :

11 Mart 2024 - 17:29

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Tüm Hatay Büyükşehir Belediye çalışanları kardeşlerim rahat olsunlar. Asla ekmekleri ile oynamayacağız. Aksine çalışan sayımızı artıracak, Hatay’ımızı bir an önce ayağa kaldıracağız.
HBB personellerinin işten çıkarma, yer değiştirme gibi durumların kendi dönemlerinde asla yaşanmayacağını kaydeden Öntürk; “Ben 17 yıllık siyasetçiyim ve iş adamıyım. Bugüne kadar hiçbir çalışanıma bana oy verin demedim. Biz çalışanın evine ekmek götürmekten başka derdi olmayanların ekmeği üzerinden siyaset yapmadık, bundan sonra da yapmayız. Bu anlamda etrafta dolaşan söylentilere kulak asmayın. Kim size daha iyi şartlar sunuyorsa ona desteğinizi verin. Bir tarafta çalışanlara hoşgörü ile yaklaşan Cumhur İttifakı var. Diğer tarafta da personellerine en az maaşı veren bir HBB yönetimi. Biz iş başına geldiğimizde çalışanımızın ekmeğini daha da büyüteceğiz. İşçi dostu bir belediye yönetimi sergileyeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.