PAMUK FİYATLARI HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATTI! « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

16 Haziran 2021 - 00:54

PAMUK FİYATLARI HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATTI!

PAMUK FİYATLARI HAYAL KIRIKLIĞI  YAŞATTI!
Son Güncelleme :

12 Ekim 2018 - 9:12

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, pamuk fiyatlarının 4 liranın altına indirilmesine yönelik yaptığı basın açıklamasında Ak Parti Hükümeti’ne seslenerek, “Ak Parti Hükümeti tarafından 4 lira 20 kuruş olarak açıklanan, fiyatın daha sonra 4 liranın altına indirilmesi çiftçilerimiz üzerinde hayal kırıklığı yaşatmıştır.” dedi.
Ak Parti Hükümeti tarafından açıklanan pamuk fiyatlarının daha sonrasında yine indirilmesi dolayısıyla bir basın açıklaması gerçekleştiren CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal, Ak Parti Hükümeti’ni eleştirdi. Ak Parti Hükümeti’nin çiftçiye her zaman hayal kırıklığı yaşattığını belirten CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal yaptığı açıklamada, “Hatay çiftçisi, pamuk fiyatlarının açıklanan rakamın altına düşürülmesinden rahatsızdır. 4.20 TL olarak açıklanan, fiyatın daha sonra 4 TL’nin altına indirilmesi Çiftçilerimizin üzerinde hayal kırıklığı yaşatmıştır. Gübre, mazot ve diğer tüm tarımsal girdilere zam gelmesine karşın pamuğun fiyatının artacağı yerde düşürülmesinin ekonomik veya sosyal hiçbir izahı yoktur.” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.