Reyhanlı 2 Vekille Mecliste - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

15 Haziran 2024 - 08:04

Reyhanlı 2 Vekille Mecliste

Reyhanlı 2 Vekille Mecliste
Son Güncelleme :

26 Haziran 2018 - 9:00

Bu Haber 81 kez okunmuştur.
reklam

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel seçimi sonucuna göre Reyhanlı, TBMM’de iki vekille temsil edilecek.
AK Parti’den Hüseyin Şanverdi, CHP’den ise eski Milletvekili Nurettin Tokdemir’in kardeşi İsmet Tokdemir 27. dönem milletvekili oldu.
Seçim sonuçlarının açıklanmasından sonra, 2 vekil gönderen Reyhanlılar gece ilerleyen saatlere kadar kutlama yaptı.
Şanverdi teşekkür etti
AK Parti 27. dönem milletvekili Hüseyin Şanverdi, belediye binası önünde toplanan vatandaşlara teşekkür etti. Şanverdi, “Birlikte çıktığımız bu yolda şehrimize çok daha İyi hizmetler vermek için gerekli çabayı göstereceğiz. Daha iyi bir Hatay, Reyhanlı’ya hizmet için gecemizi gündüzümüze katıp, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte çalışacağız” dedi.
CHP’den Milletvekili olan İsmet Tokdemir ise, tüm vatandaşlara teşekkür ederek “24 Haziran’da yapılan seçimde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde sizin adınıza sorunların çözümü için var gücümle çalışacağım. Allah bize memleketimize hizmet etmeyi nasip etsin” diye konuştu.


YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.