REYHANLI BELEDİYE BAŞKANI MİMAR MEHMET ÇÜTER; “TÜM REYHANLI HALKIMIZA GEÇMİŞ OLSUN” « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

19 Ekim 2021 - 00:02

REYHANLI BELEDİYE BAŞKANI MİMAR MEHMET ÇÜTER; “TÜM REYHANLI HALKIMIZA GEÇMİŞ OLSUN”

REYHANLI BELEDİYE BAŞKANI MİMAR MEHMET ÇÜTER; “TÜM REYHANLI HALKIMIZA GEÇMİŞ OLSUN”
Son Güncelleme :

16 Kasım 2018 - 8:54

Bu Haber 18 kez okunmuştur.
reklam

Belediye Başkanı Mimar Mehmet Çüter yağmur sebebiyle zarar gören mahallelerle ilgili açıklamada bulundu.
Başkan Çüter, yaptığı açıklamada; “14.11.2018 Çarşamba günü Pınarbaşı, Gültepe, Adabucak, Mustafa Kemal, Bağlar, Esentepe, Fidanlık, Yeni mahalle ve Değirmenkaşı mahallelerimiz yağan aşırı yağmurlar sebebiyle zarara uğramıştır.
Reyhanlı Belediyesi olarak yağmurdan zarar gören mahallelerimizde bütün birimlerimizle seferber olup, vatandaşlarımızın zararlarını minimuma indirebilmek için canla başla çalıştık.
Bu çalışmalarımızda Altınözü, Kumlu ve Hassa Belediyelerinden Destek olarak Vidanjör Takviyesi alıp kısa sürede bütün taleplere cevap verdik. Bu vesile ile Altınözü, Kumlu ve Hassa belediye başkanlarımıza Reyhanlı halkımız ve şahsım adına teşekkür ederim.
Şunu da belirtmek isterim ki, İlçe Kaymakamımız Fatih Çobanoğlu ve AFAD Müdürümüzle beraber yağmurdan etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunarak zarar gören vatandaşlarımızın zarar tespitlerinin Afat tarafından en kısa sürede Yapılacağının Bilgisini Verdik.
Reyhanlı’lı hemşerilerimize tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyor ve böyle bir olayı bir daha yaşamamayı Yüce Mevlâ’dan temenni ediyorum” dedi.

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.