Reyhanlı Belediye İş Sendikası İftar Yemeği « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

27 Ekim 2021 - 06:41

Reyhanlı Belediye İş Sendikası İftar Yemeği

Reyhanlı Belediye İş Sendikası İftar Yemeği
Son Güncelleme :

01 Temmuz 2016 - 9:40

Bu Haber 1 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Reyhanlı Belediye İş Sendikası temsilciliğinin Yenişehir gölü kır bahçesinde düzenlenen iftar programına katılarak yılın işçisi seçilen Haydar Yaşar isimli çalışana plaket takdim etti.
İftar programına Ak Parti İlçe Başkanı Musa Yüksekgönül, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Reyhanlı Belediye İş Sendikası temsilcileri katıldılar.
Reyhanlı Belediye bünyesinde çalışan işçi personelin katıldığı iftar programında Başkan Şanverdi tek tek masaları gezerek tüm çalışma arkadaşlarının elini sıktı ve işçilerin sorun ve sıkıntılarını dinledi. Şanverdi yaptığı kısa konuşmada şunları söyledi, “Sendikal faaliyetler olarak birlik ve beraberlik içinde olmanın işçiler açısından çok faydalı olduğunu, gerek işçilerin gerekse sendika yetkilileri ve yöneticilerinin meşru hak ve alacaklarının kazanılmasında, örgütlenmenin çok önemli olduğunu, bunun haklı olarak yerine getirilmesinde birlik ve beraberliğin kaçınılmaz unsur olduğunu belirtti. Ayrıca Yılın işçisi seçilen Haydar Yaşar isimli personelimize plaket takdim etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Özverili çalışmalarından dolayı kendisine şükranlarımı sunuyorum” dedi.
(Haber Merkezi)
IMG_0037IMG_0007

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.