Reyhanlı Belediyesi Araç Filosunu Genişletmeye Devam Ediyor « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

30 Kasım 2021 - 03:43

Reyhanlı Belediyesi Araç Filosunu Genişletmeye Devam Ediyor

Reyhanlı Belediyesi Araç Filosunu Genişletmeye Devam Ediyor
Son Güncelleme :

21 Haziran 2016 - 9:26

Bu Haber 38 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi vatandaşlarımıza her alanda en iyi hizmeti en kaliteli araçlarla sunabilmek amacıyla araç filosuna yeni araç ve iş makineleri dahil etti.
Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi yaptığı açıklamada şunları söyledi; ‘’Her geçen gün artan nüfusu, gelişen ve büyüyen işyerleri, marketleri ve yerleşim yerleri ile hızla büyümekte olan bir şehirde yaşıyoruz. Bu duruma paralel olarak Belediyemize de daha fazla görevler düşmekte ve araç gereç ihtiyacı doğmaktadır. Reyhanlı Belediyesi olarak halkımıza en kaliteli hizmeti, en modern şartlarda sunabilmek için tüm alanda çalışmalarımız devam ettiriyoruz. Belediyemiz envanterinde bulunan ve ekonomik ömrünü tamamlaması nedeni ile halkımızın ihtiyaçlarını karşılamada yetersiz kalan araç ve iş makinelerini yeniledik. Satın aldığımız bu araçlar ile halkımıza daha kaliteli hizmet sunmak için araç filomuza dahil etmiş bulunmaktayız.
Allahın izni ile yeni almış olduğumuz bu araç ve iş makineleri uzun bir süre halkımıza hizmet edecektir. Halka hizmet Hakka hizmet etmektir. Bu nedenle Belediyemiz, tüm personeli ve araç filosu ile Reyhanlı halkının hizmetindedir. Alınan araçların başta Reyhanlı halkı olmak üzere devletimize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum’’ dedi.
Envantere; 2 adet Hidromek kepçe, 4 adet damperli kamyonet, 1 adet dampersiz kamyonet ve 1 adet Bomag marka asfalt silindir makinesi ilave edildi.
Haber Merkezi)
IMG_0015IMG_0014

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.