Reyhanlı Belediyesi ile Türk Kızılay arasında işbirliği protokolü imzalandı « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

6 Ağustos 2021 - 06:10

Reyhanlı Belediyesi ile Türk Kızılay arasında işbirliği protokolü imzalandı

Reyhanlı Belediyesi ile Türk Kızılay arasında  işbirliği protokolü imzalandı
Son Güncelleme :

31 Ağustos 2020 - 19:17

Bu Haber 9 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi ile Türk Kızılay Hatay Toplum Merkezi arasında işbirliği protokolü imzalandı.
Belediyede gerçekleşen imza töreninde Başkan Mehmet Hacıoğlu ve Türk Kızılay Hatay Toplum Merkezi Yöneticisi Onur Karataş protokole imza attı.
Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Reyhanlı’da insana odaklı hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.
Türk Kızılay’ının mazlumların her zaman yanında yer aldığını ifade eden Hacıoğlu, ‘’Bizde belediye olarak ilçemizde yapılacak olan çalışmalar için arazi tahsis ettik, inşallah bu tüm vatandaşlarımızın yararına olacaktır.’’ dedi.
Hacıoğlu, hayata geçirilecek projeyle Reyhanlı’da tarım ve hayvancılık alanında birçok insanın faydalanacağını aktardı.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Kızılay Hatay Toplum Merkezi Yöneticisi Onur Karataş da, işbirliği protokolü çerçevesinde meslek kurslarında bölge halkının faydalanacağını ifade etti.
Karataş, arazi tahsis eden Reyhanlı Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu’na teşekkür ederiz ifadeleri kullandı.
İmzalanan protokolle belediye tarafından tahsis edilen arazi üzerinde Türk Kızılay Hatay Toplum Merkezince, tarım ve hayvancılık başta olmak üzere birçok alanda mesleki eğitimler verileceği belirtildi.YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.