Reyhanlı Belediyesi Kapalı Alanlarda Sigara Denetiminde Bulundu « Reyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

30 Kasım 2021 - 02:31

Reyhanlı Belediyesi Kapalı Alanlarda Sigara Denetiminde Bulundu

Reyhanlı Belediyesi Kapalı Alanlarda Sigara Denetiminde Bulundu
Son Güncelleme :

05 Mayıs 2017 - 9:05

Bu Haber 5 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesinin son aylarda insan sağlığı üzerine yapmış olduğu başarılı denetim ve imha çalışmaları Reyhanlı halkının takdirini toplamaya devam ediyor.
Ayrıca; Bu çalışmalar tüm bölge halkının dikkatini çekerken, son yapılan ; “Kapalı alanlarda sigara denetimleri uygulaması ise” takdir ve teşekkürleri hat safhalara çıkarttı.
Reyhanlı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Toplum Sağlığı Merkezi tarafından kurulan sigara denetim ekibi, ilçede faaliyet gösteren Kamu Kurum ve Kuruluşları, Kıraathane, İş yerleri ve kapalı alanlarda sigara denetiminde bulundu.
Vatandaşlara kapalı alanlarda sigara içmenin yasak olduğu ve bu yerlerde sigara içilmesi durumunda gerekli cezaların uygulanacağı anlatıldı. İş yerlerine “sigara içilmez” yazılı broşürler dağıtıldı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Denetim Ekibi; Amacımız kapalı alanlarda özellikle kanunun yasak koyduğu alanlarda sigaranın içilmemesi, gençlerin sigaralı ortamlardan korunması ve bu konuda işletmelerin hassasiyetlerini, dikkatlerini çekmektir. Denetimlerimiz devam edecektir” denildi.

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.