REYHANLI BELEDİYESİ MAHMUT EKMEN CADDESİNİ ASFALTLAMAYA BAŞLADI - Reyhanli Gizem Gazetesi - Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın KalbiReyhanli Gizem Gazetesi – Reyhanlının Bağımsız Siyasi Gazetesi Haberin Adersi- Güncel Haber Sitesi Reyhanlı'nın Kalbi

25 Mayıs 2022 - 13:10

REYHANLI BELEDİYESİ MAHMUT EKMEN CADDESİNİ ASFALTLAMAYA BAŞLADI

REYHANLI BELEDİYESİ MAHMUT EKMEN CADDESİNİ ASFALTLAMAYA BAŞLADI
Son Güncelleme :

14 Eylül 2020 - 18:54

Bu Haber 86 kez okunmuştur.
reklam

Reyhanlı Belediyesi alt yapısı tamamlanan Bahçelievler mahallesi Mahmut Ekmen Caddesinde ( Çarşamba Pazarı) Asfalt serim çalışmalarına başladı.
Burada çalışanlara kolaylıklar dileyen Belediye Başkanı Mehmet Hacıoğlu, Bahçelievler Mahallesi Mahmut Ekmen Caddesinde (Çarşamba Pazarı) Asfalt serim çalışmalarına başladıklarını söyledi.
“Tek derdimiz var o da bu millete hizmet etmek” diyen Başkan Mehmet Hacıoğlu, söz verdikleri caddeyi asfaltlama çalışmasını en kısa zamanda tamamlama aşamasına getireceklerini kaydetti.
Yolun bölge halkı için çok önemli olduğunu kaydeden Başkan Hacıoğlu, “Vatandaşlarımızın derdine derman olup, taleplerini en kısa zamanda yerine getirmek için gece gündüz gayret etmeye devam ediyoruz. Daha güvenli ve konforlu bir hale gelen yolumuzu hemşehrilerimizin hizmetine sunuyoruz. Şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
Ayrıca Reyhanlı Belediyesi duyuru yayımladı. Duyuruda şu ifadeler kullanıldı;
“Reyhanlı Belediyesi olarak Asfalt dökümüne başladığımız Bahçelievler mahallesi Çarşamba Pazar yolunun Asfalt kuruyana kadar yolun deforme olmaması açısından vatandaşlarımızın Araç ile geçmemeleri önemle duyurulur” denildi.YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.